Kurumsal

MANSUROĞLU KURUMSAL

1996'Dan Günümüze

Mansuroğlu Döner vazgeçilmez tatların yanı sıra sağlık bilgisi ve kalitenin de adresi olmuştur. İşletme sahipleri ve çalışanlarıyla sürekli yenilenme ve gelişme anlayışına sahip Mansuroğlu Döner nezih ortamıyla konuklarının yemeği keyfe dönüştürmelerine olanak sağlar. Mansuroğlu Döner, müşteri odaklı felsefesiyle; İlgi, saygı ve sevginin buluşma noktasıdır.
Mansuroğlu Döner kalite belgelerinin getirdiği sorumluluğun farkında ve kalite belgelerinin haklı gururunu yaşamaktadır.
 
Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, markalaşmayı başarmış ve ileriye dönük önemli projeleri hayata geçirmiş olan Mansuroğlu Döner, geçen zaman içinde hem geleneksel lezzetini ve kalitesini korumuş,hem de kurumsal gelişimini tamamlayarak ve teknolojik gelişmelerini takip ederek Hatay ve Mersin'in en leziz işletmeleri arasında yerini sağlamlaştırmıştır.
Mansuroğlu Döner, atılımcı ve çağdaş yapısı sayesinde büyümeye devam edeceği ve yeni nesillere modern hizmet anlayışı ile muhteşem lezzetler sunmaya devam edeceği aşikardır.